A-KING reality s.r.o.
V Újezdech 569/7
621 00   Brno
tel: 542 211 114
NÁŠ TIP
Pronájem bytu Mlýnská, Brno

Pronájem bytu Mlýnská, Brno

Cena: 12.000,- Kč za měsíc
OV 2+kk ul. Vltavská, Brno

OV 2+kk ul. Vltavská, Brno

Cena: 2.500.000,- Kč
Stavební pozemek Březina u Křtin

Stavební pozemek Březina u Křtin

Cena: 3.479.000,- Kč

Prodej rodinného domu 4+kk Drásov

Zakázka č. N190
Typ zakázky: prodej

Makléř: Hana Králová, tel: 605253630, email: a-king@a-king.cz
Foto nemovitosti
Exkluzivně nabízíme prodej novostavby dvojdomu nebo dvou bytových jednotek včetně pozemku v obci Drásov.

Dům je řešen jako zrcadlově symetrický podél střední osy a obě části dvojdomu budou identické a zrcadlově obrácené. Domky budou napojeny na veškeré IS /kanalizace, samostatná přípojka vody, elektřiny, plynu, vsak /. Geometrickým plánem jsou pod domky nebo bytovými jednotkami rozdělené parcely.
Celý dvojdomek je řešen jako přízemní nepodsklepený objekt s obytným podkrovím, zastřešený sedlovou střechou. Parkování vozidel bude možné na příjezdové komunikaci a krytých parkovacích stání po každé straně RD. Ve dvorní části pozemku za objektem bude vždy zpevněná plocha terasy zhruba v úrovni podlahy 1.NP.
Zastavěná plocha každého domku je navrhnuta cca 74,33m2, užitná plocha 122,50 m2 a plocha každé parcely 868m2 .
Vstup do objektu je navržen ve střední části uličního průčelí . Za vstupem do domku se nachází chodba se vstupem na toaletu a dále vstupem do obývacího pokoje , skladu a nástupu na schodiště do podkroví v čele chodby. Obývací pokoj je spojen s kuchyňským koutem, situovaným do ulice. Z obývacího pokoje je balkonovými dveřmi výstup na zahradu.
V 2.NP je z chodby vstup do koupelny s toaletou situované směrem do zahrady, za ní pak jeden pokoj do zahrady a další 2 směrem do ulice.
Každý dvojdomek má tedy samostatnou toaletu s malým umyvadlem v 1.NP a koupelnu s toaletou, elektrickým žebříkem, vanou, dvojumyvadlem a prostorem pro pračku v 2.NP. Koupelna i toaleta budou obloženy keramickými obkladačkami decentního charakteru.
Okna, vstupní dveře a balkonové dveře budou plastové bílé, zasklená izolačním dvojsklem s conexovou fólií. Vnitřní parapety bílé z MDF desky, venkovní z poplastovaného plechu.
Vnitřní dveře budou dřevěné, do obložkových zárubní.
Jako podlaha ve vstupní chodbě, koupelně, na toaletě, bude položena keramická dlažba, vinylová podlaha v ostatních místnostech. Vytápění bude ústřední s ocelovými deskovými tělesy, zdrojem tepla bude plynový kotel s ohřevem TUV v zásobníku. Regulace vytápění bude probíhat prostřednictvím prostorového termostatu v referenční místnosti, doplněné samoregulačními hlavicemi na jednotlivých otopných tělesech v jednotlivých místnostech.
Vnitřní omítky budou vápenné hlazené štukové, venkovní fasáda strukturovaná s omyvatelnou úpravou, přesný odstín bude určen v průběhu výstavby.
Terasa za domem a přístupové chodníky budou z keramické dlažby, příjezdová cesta a parkovací stání ze zámkové dlažby.
Oplocení se bude skládat ze dvou částí: oplocení plotem na betonové podezdívce na západní hranici pozemku a oplocení ocelovým pletivem na zbylé části pozemku. Součástí oplocení budou 2 vstupní branky šířky 1,0 metru a vjezdová posuvná brána s elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním šířky 5,0 metru, dělená na dvě části, každá zajíždějící na opačnou stranu.
Po domě bude rozveden rozvod TV V objektu bude instalováno zabezpečovací zařízení s pohybovými čidly uvnitř i vně objektu. Venkovní prostor bude osvětlen zahradními svítidly na fasádě, prostor před vjezdem reflektorem, vše spínané pohybovými čidly. Na fasádě objektu budou umístěny 2 venkovní zásuvky a v zahradní části na terase bude proveden 2x vývod vody s možností vypuštění v zimním období.

Průběžné financování stavby je zajištěno stavebníkem, úhrada plné kupní ceny až po kolaudaci stavby. Možnost průběžného sledování stavby.
Předpokládaný termín dokončení 30.11.2019.
Městys Drásov se nachází v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládá se v Boskovické brázdě, přibližně 4 kilometry východně od Tišnova. Žije zde přibližně 1 800 obyvatel.  V obci je ZŠ, MŠ, praktický a dětský lékař, stomatolog , veřejná knihovna a pošta. V obci působí fotbalový, volejbalový oddíl a Sokol, taneční klub, Myslivecké sdružení, Sdružení dobrovolných hasičů....Energetický štítek není dodán, proto uvádíme třídu G.
Zobrazit na mapě  zobrazit lokaci nemovitosti na mapě

Dům: samostatný
Užitná plocha: 123 m2
Zastavěná plocha: 74 m2
Pozemek celkem: 868 m2
Zdivo: cihla
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Typ domu: patrový
Počet podlaží: 2
Energetická náročnost budovy: G
Cena: 6.980.000,- Kč
Poznámka k ceně: + provize RK
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti