A-KING reality s.r.o.
V Újezdech 569/7
621 00   Brno
tel: 542 211 114
NÁŠ TIP

Prodej bytu 2+1,Brno,Úvoz

Zakázka č. NO25
Typ zakázky: prodej

Makléř: Vladimír Král, tel: 736681019, email: a-king@a-king.cz
Foto nemovitosti
Exkluzivně nabízíme prodej bytové jednotky 2+1 o celkové výměře 61,25 m2. na ulici Úvoz v Brně.

Bytová jednotka je umístěna v cihlovém domě ve 4 NP/ 5 NP s výtahem.
Byt 2+1 je zrekonstruovaný, má plastová okna, na podlahách v pokojích jsou položeny parkety, v předsíni plovoucí podlaha, koupelna a kuchyňská linka jsou v moderním bílém stylu, koupelna je opatřena umyvadlem, sprchovým koutem a je společná s toaletou. V jednom z pokojů jsou umístěna nádherná kachlová kamna. V bytě je samostatný plynový kotel.
Byt je s typickými vysokými stropy ozdobenými ornamenty, působí velmi prostorně a světle. Bytová jednotka má společnou vstupní chodbu s bytovou jednotkou o velikosti 4+1/ CP 119,61 m2 a je možno zakoupit i tuto větší bytovou jednotku a obě jednotky využít jako samostatné vícegenerační bydlení či representativní prostory.
Bytový dům je v prvorepublikovém stylu, pěkně zrekonstruovaný, umístěný v širším centru města / samotné centrum je vzdáleno pěšky 10 min, tramvají 4 minuty/. V blízkosti domu je ZŠ/ 5 min/,prestižní Gymnázium Matyáše Lercha a Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno, fakulty filozofická,lékařská, stavební,JAMU. K příjemným procházkám a relaxaci poslouží nedaleký areál Kraví Hora, kde se nachází koupaliště s krytými i venkovními bazény a možností bruslení,fitness centrum, budova Hvězdárny a především možnost příjemných procházek a využití výběhu psů.Téměř hned za domem se nachází celoročně otevřený hrad Špilberk.
Zobrazit na mapě  zobrazit lokaci nemovitosti na mapě

Velikost bytu: 2+1
Užitná plocha: 61 m2
Zdivo: cihla
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Patro: 4/5
Výtah: ano
Energetická náročnost budovy: D
Cena: 4.750.000,- Kč
Poznámka k ceně: + provize RK
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti