A-KING reality s.r.o.
V Újezdech 569/7
621 00   Brno
tel: 542 211 114
NÁŠ TIP

Hotelový a sportovní areál s wellness centrem

Zakázka č. NKOM 004
Typ zakázky: prodej

Makléř: Hana Králová, tel: 605253630, email: a-king@a-king.cz
Foto nemovitosti
Se svolením majitele nabízíme k prodeji hotelový a sportovní areál s wellness centrem v obci Tučapy, okr. Vyškov.

K areálu patří pozemky o celkové výměře 11 368m2.
V areálu je hotel s restaurací a vinárnou. Ubytování je zajištěno v 14 pokojích s vlastní koupelnou a toaletou a předsíní / 1x jednolůžkový, 7x dvoulůžkový, 1x dvoulůžkový bezbariérový, 4x třílůžkový a 1x čtyřlůžkový/ . Bezbariérový pokoj je zařízen plně pro handicapované a to nejen přístup do pokoje, ale i sociální zařízení / madla, sedačka ve sprše.../, přístup do restaurace a do wellness. Další ubytování je možné v nově postaveném kanadském srubu pro 6 osob ve dvou místnostech ve dvou patrech se dvěma samostatnými koupelnami s WC.
Hotelová restaurace má kapacitu až 80 míst a příjemná sklepní vinárna umístěná ve stylovém prostoru s klenbovými cihlovými stropy má 50 míst. V objektu je terasa s možností grilování. Parkování pro klienty je zajištěno na vlastním uzavřeném parkovišti.
V areálu hotelu je možnost poměrně bohatého sportovního vyžití - tenisové kurty s povrchem z umělé trávy / v zimě kryté nafukovací halou/, hřiště na plážový volejbal, paintballové hřiště, petanqueové hřiště a pokerový stůl a zázemí v podobě šaten a sprch.
Je možno využít i pobavení na čtyřkolkách.
K dispozici je wellness centrum s finskou saunou vytápěnou dřevem, ochlazovacím bazénem a zimní zahradou určenou k odpočinku. Kromě této finské sauny je k dispozici ještě sauna srubová s kapacitou 20 osob. Hosté mohou absolvovat také vodoléčebnou proceduru ve zbudovaném Kneippově chodníku, uvolnit se ve vířivce, absolvovat masáže a kosmetické procedury / možno využít přístrojů určených pro neinvazivní liposukci, neinvazivní facelifting a lymfatické masáže/
Pro děti je v areálu zbudované dětské hřiště s prolézačkami, skluzavkami, houpačkami a přes léto je nainstalovaná trampolína.
Celý komplex je velmi vkusně zařízen a je často využíván pro pořádání rodinných setkání, firemních akcí, svateb, promocí a jiných oslav.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Po vypracování třídu upřesníme.
Zobrazit na mapě  zobrazit lokaci nemovitosti na mapě

Zdivo: cihla
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Počet podlaží: 2
Energetická náročnost budovy: G
Cena: na dotaz
Poznámka k ceně: + provize RK
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti