A-KING reality s.r.o.
V Újezdech 569/7
621 00   Brno
tel: 542 211 114
NÁŠ TIP
Stavební pozemek Březina u Křtin

Stavební pozemek Březina u Křtin

Cena: 3.479.000,- Kč
RD 5+1, Brno,Lesná,Loosova

RD 5+1, Brno,Lesná,Loosova

Cena: 11.000.000,- Kč
Prodej RD 4+kk v Kovalovicích

Prodej RD 4+kk v Kovalovicích

Cena: 26.000.000,- Kč

Hotelový a sportovní areál s wellness centrem

Zakázka č. NKOM 004
Typ zakázky: prodej

Makléř: Hana Králová, tel: 605253630, email: a-king@a-king.cz
Foto nemovitosti
Se svolením majitele nabízíme k prodeji hotelový a sportovní areál s wellness centrem v obci Tučapy, okr. Vyškov.

K areálu patří pozemky o celkové výměře 11 368m2.
V areálu je hotel s restaurací a vinárnou. Ubytování je zajištěno v 14 pokojích s vlastní koupelnou a toaletou a předsíní / 1x jednolůžkový, 7x dvoulůžkový, 1x dvoulůžkový bezbariérový, 4x třílůžkový a 1x čtyřlůžkový/ . Bezbariérový pokoj je zařízen plně pro handicapované a to nejen přístup do pokoje, ale i sociální zařízení / madla, sedačka ve sprše.../, přístup do restaurace a do wellness. Další ubytování je možné v nově postaveném kanadském srubu pro 6 osob ve dvou místnostech ve dvou patrech se dvěma samostatnými koupelnami s WC.
Hotelová restaurace má kapacitu až 80 míst a příjemná sklepní vinárna umístěná ve stylovém prostoru s klenbovými cihlovými stropy má 50 míst. V objektu je terasa s možností grilování. Parkování pro klienty je zajištěno na vlastním uzavřeném parkovišti.
V areálu hotelu je možnost poměrně bohatého sportovního vyžití - tenisové kurty s povrchem z umělé trávy / v zimě kryté nafukovací halou/, hřiště na plážový volejbal, paintballové hřiště, petanqueové hřiště a pokerový stůl a zázemí v podobě šaten a sprch.
Je možno využít i pobavení na čtyřkolkách.
K dispozici je wellness centrum s finskou saunou vytápěnou dřevem, ochlazovacím bazénem a zimní zahradou určenou k odpočinku. Kromě této finské sauny je k dispozici ještě sauna srubová s kapacitou 20 osob. Hosté mohou absolvovat také vodoléčebnou proceduru ve zbudovaném Kneippově chodníku, uvolnit se ve vířivce, absolvovat masáže a kosmetické procedury / možno využít přístrojů určených pro neinvazivní liposukci, neinvazivní facelifting a lymfatické masáže/
Pro děti je v areálu zbudované dětské hřiště s prolézačkami, skluzavkami, houpačkami a přes léto je nainstalovaná trampolína.
Celý komplex je velmi vkusně zařízen a je často využíván pro pořádání rodinných setkání, firemních akcí, svateb, promocí a jiných oslav.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Po vypracování třídu upřesníme.
Zobrazit na mapě  zobrazit lokaci nemovitosti na mapě

Zdivo: cihla
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Počet podlaží: 2
Energetická náročnost budovy: G
Cena: na dotaz
Poznámka k ceně: + provize RK
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti