A-KING reality s.r.o.
V Újezdech 569/7
621 00   Brno
tel: 542 211 114
NÁŠ TIP
Pronájem 1+1, Brno střed

REZERVACE  Pronájem 1+1, Brno střed

Cena: 9.000,- Kč za měsíc
Prodej stavebního pozemku Brno-Ivanovice

REZERVACE  Prodej stavebního pozemku Brno-Ivanovice

Cena: 1.500.000,- Kč

REZERVACE  OV 3+kk novostavba s balkonem, lodžií, garáží a sklepem

Zakázka č. N015
Typ zakázky: prodej

Makléř: Vladimír Král, tel: 736681019, email: a-king@a-king.cz
Exkluzivně nabízíme prodej novostavby 3+kk s balkonem, lodžií, sklepem a garáží, v osobním vlastnictví v atraktivní lokalitě Medlánek v Brně.

Byt je umístěn v cihlové novostavbě v 2NP/4. CP bytu je 75 m2 / předsíň 6,65m2, koupelna 4,57m2, WC 1,01m2, pokoj s kk 37,03m2, pokoj / 15,09m2, 10,51m2/, balkon, lodžie. K bytu patří sklep / 2,31m2/ a garáž / 16,48m2/ umístěné v suterénu domu s vjezdem garážovými vraty na dálkové ovládání.
Byt má předsíň s vestavěnou skříní a botníkem. V obývacím prostoru je moderní  rohová kuchyňská linka s protipultem v decentním vanilkovém provedení a s kvalitními spotřebiči (myčka Siemens, sklokeramická deska, digestoř, elektrická trouba Zanussi, lednice s mrazákem). Z obývacího pokoje je vstup na balkon. Ložnice je opatřena vestavěnou skříní, postelí na míru a malou knihovničkou s pracovním stolem a je z ní vstup na lodžii, která je orientována na medlánecký rybník a jeho pěkné okolí. V dětském pokoji se nachází vestavěné skříně, knihovna, patrová postel a pracovní stůl na míru. Kuchyňská linka se všemi spotřebiči, stejně jako nábytek, postele a stoly v ložnici, dětském pokoji a předsíni zůstávají v bytě a jsou součástí ceny.
Okna jsou plastová, podlahy v pokojích jsou vinylové a v pokoji s kk je podlaha plovoucí, v koupelně, toaletě a chodbě je položena dlažba.
Koupelna je opatřena vanou, zrcadlem a koupelnovou skříňkou, toaleta je samostatná. V koupelně je prostor pro pračku i sušičku.
Měsíční náklady bytu jsou 3 657,- Kč (voda, teplo, fond oprav, úklid a splátka úvěru na rekonstrukci domu 741,- Kč s poslední splátkou k 31.8.2019).
Topení je zajištěno kotlem umístěným přímo v domě.
Bytový dům je umístěn ve velice klidném prostředí poblíž přírodního medláneckého rybníka a zámeckého parku, kde se pořádají medlánecké hody a různé místní akce. V blízkosti domu je k dispozici penzion Na Kytnerce případně stylová zámecká restaurace a pizzeria Moname s venkovním posezením v zámeckém parku. Ve společenském centru Sýpka se pořádají plesy, koncerty, cvičení pro děti a maminky a je zde také umístěna pobočka knihovny Jiřího Mahena. Medlánky jsou ideálním místem pro bydlení rodin s dětmi, jelikož je zde vybudováno několik dětských hřišť, kousek od domu se nachází basketbalové hřiště, volejbalový kurt, prostor pro petanque, cyklostezka a přírodní zahrada s altánem a ohništěm. Velmi příjemné jsou procházky do nedalekého přírodního parku Baba, rozsáhlé zalesněné vyvýšeniny s mnoha loukami a turistickými stezkami nebo na medlánecké letiště. V Medlánkách funguje MŠ a ZŠ. Díky dobrému a častému autobusovému a tramvajovému spojení je zajištěna dobrá dostupnost do centra.
Zobrazit na mapě  zobrazit lokaci nemovitosti na mapě

Velikost bytu: 3+kk
Užitná plocha: 75 m2
Zdivo: cihla
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Patro: 2/4
Výtah: ano
Energetická náročnost budovy: A
Cena: 5.500.000,- Kč
Poznámka k ceně: +provize RK 3%+DPH
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti
Foto nemovitosti